Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео«ЕІТІ: громадськість, бізнес, уряд. Співпраця зарадити прозорості та інвестицій»

26 березня о 14:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл за участі громадських організацій, видобувних компаній та представників державної влади. 

Організатори заходу: Громадська організація «Палата податкових консультантів» та Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» у рамках проекту «Підтримка реформування управління державними фінансами», який реалізовується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

На захід запрошені представники видобуваних компаній, аналітичних центрів, громадського сектору, органів влади (законодавчої та виконавчої), засобів масової інформації.

Будуть розглянуті наступні питання:

1. Зростання інвестиційної привабливості країни у зв’язку із впровадженням Ініціативи прозорості видобувнихгалузей в Україні (короткострокові та довгострокові перспективи).

2. Виклики, що супроводжують розкриття інформації та збільшення прозорості для видобувних галузей – дозвільні процедури, відкриття даних про інвестиційні проектита ін.

3. Наступні кроки громадськості, органів влади та видобувних компаній щодо реалізації вимог Ініціативи. 

Руслан Лазаренко, спеціаліст із питань державних фінансів Проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами» стверджує, що «Впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей є важливим кроком вперед для України, для відкритості її економіки, перехід відносин у партнерські між державними установами, видобувними компаніями та недержавними організаціями. Це сприятиме покращенню таких відносин та інвестиційного клімату в України, зробить процес інвестування в видобувні галузі країни більш зрозумілим та привабливим для іноземних інвесторів. Головним кроком у цьому напрямку, який Україна повинна зробити в цьому році, є підготовка Національного Звіту з ІПВГ до середини жовтня 2015 року. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH разом зі своїми партнерами сприяло до цього і сприятиме надалі шляхом експертної допомоги підготовці Звіту та впровадженню цієї Ініціативи.»

Водночас, на думку Олени Павленко, Президента Громадської організації «Діксі Груп», «Ініціатива прозорості вже консолідувала навколо себе і уряд, і компанії, і громадськість. Уряду це потрібно в рамках переговорів з міжнародними фінансовими інституціями – ЕІТІ є «маячком» і для Світового банку, і для ЄС, МВФ також вимагає міняти стандарти звітності у видобутку. Компанії підтримують ініціативу, оскільки вона дасть більше аргументів у переговорах з урядом щодо таких питань як податковий тиск і регулювання. А громадськості Ініціатива необхідна, щоб використання національних ресурсів було прозорим, відповідальним і на користь суспільству. 

«Ми розуміємо, що впровадження Ініціативи прозорості видобувних компаній – це бонус, який держава отримає лише через декілька років після впровадження. Це бонус у вигляді покращення регулювання дозвільних процедур для галузі, встановлення рівних «правил гри» для учасників ринку, прихід ефективного менеджменту та іноземних інвесторів у компанії. У короткостроковій перспективі – це кропітка робота, яка вимагає уваги і зусиль як державних органів, так і самої галузі і громадськості» - говорить Лариса Антощук, співорганізатор круглого столу, адвокат, Директор ГО «Палата податкових консультантів». 

Щодо реєстрації, акредитації ЗМІ та інших організаційних питань звертайтеся доОльги Руденко, +38 (044) 361-36-88 office@ppk.org.ua


Новости

ЕК приглашает Украину к обсуждению энергобезопасности и создания инфраструктуры Юго-Восточной Европы

Задолженность предприятий-должников перед "Нафтогазом" уменьшилась на миллиард

Украина за март импортировала из Европы 1 млрд куб. м газа

Кабмин решил не продлевать чрезвычайные меры в энергетике

«ЕІТІ: громадськість, бізнес, уряд. Співпраця зарадити прозорості та інвестицій»

Норвегия обещает увеличить поставки газа в Европу

Реверсный газ в январе стоил Украине 322 доллара за тысячу кубометров

В ПСГ осталось менше 7,8 млрд кубометров топлива

Украина с апреля может перестать покупать газ у России - Демчишин

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio